Nieuwe Alpha Youth

9 april 2024

Op donderdag 11 april start om 18.30 uur  een nieuwe Alpha Youth! Alpha Youth is de plek waar je terecht kunt met vragen over het leven en geloof. Ben je tussen 16-30 jaar oud? Van harte welkom om mee te doen!

Alpha Youth is de place to be voor jouw vragen over het leven en het christelijk geloof. Geen vraag is te gek en iedereen is welkom. Terwijl je samen naar antwoorden zoekt maak je vrienden voor het leven en leer je meer over wie God in jouw leven kan zijn. Samen met andere jongeren ga je op avontuur door verschillende thema’s te behandelen en te ontdekken wat jij gelooft. Er is ruimte voor al jouw vragen, twijfels en ervaringen, niks is gek.

De bijeenkomsten vinden plaats op donderdagavonden om 18.30 uur van 11 april tot en met 4 juli in de ontmoetingsruimte van de in de Antoniuskathedraal, Sint Janstraat 8 in Breda. Aanmelden kan via: jong@bisdombreda.nl

Andere berichten