Nieuw licht in de St.-Joostkapel

11 april 2024

In de St.-Joostkapel is recent de verlichting aangepast en zijn er nieuwe kaarsenstandaards geplaatst. De aanpassingen passen in het verbeteren van de zichtbaarheid van de kapel en in het verhogen van de veiligheid.

De lampen die het Mariabeeld in de St.-Joostkapel aanlichten waren al maanden stuk. Daardoor was niet alleen het beeld slecht zichtbaar, maar was het in de hele kapel erg donker. Dat bracht de veiligheid van de bezoekers ernstig in gevaar, zeker rond het opstapje bij de middelste kaarsenstandaards.

Nu staan er weer goede schijnwerpers op het Mariabeeld en is de algehele verlichting van de kapel een stuk verbeterd. Afgelopen week zijn bovendien twee oude kaarsenstandaards uit de Antoniuskathedraal in de kapel geplaatst. Ze werden in de kathedraal niet meer gebruikt.

Andere berichten