Meerseldreef, Parochie Beda Centrum, Fietstocht

Inspirerend uitje naar Meersel-Dreef

5 september 2023

Op zondag 3 september, een mooie zonnige zondag, zijn we met een groep parochianen naar het Mariapark in Meersel-Dreef geweest. Vanuit de koffieruimte van de kathedraal vertrokken we op de fiets of met de auto. Onderweg troffen we elkaar aan de Mark voor een lunch. 

Aangekomen in Meersel-Dreef hebben we de rozenkrans gebeden bij de Mariagrot voor de intenties van onze parochiegemeenschap. Vervolgens maakten we een wandeling langs de vele heiligenbeelden en bezienswaardigheden over het leven van Jezus en Maria in het inspirerende park. Onder het genot van iets lekkers sloten we de middag met een gezellig samenzijn af. Het was een zeer goed parochie-uitje, zeker voor herhaling vatbaar.

Andere berichten